Przeglądasz teraz

Remont w bloku

11 artykuł

Co zrobić, gdy deweloper nie chce usunąć zgłoszonych usterek po odbiorze mieszkania?

Jeśli po odbiorze mieszkania od dewelopera zauważyliśmy wady i usterki, które zostały zgłoszone, ale nie zostały usunięte przez dewelopera, należy najpierw upewnić się, że zgłoszenie zostało wykonane prawidłowo. Wszystkie usterki powinny być opisane w protokole odbioru mieszkania, który został podpisany przez obie strony. Jeśli zgłoszenie usterek zostało wykonane prawidłowo, a deweloper nie chce ich usunąć, możemy przejść do dalszych kroków.
remont klatki schodowej cena za m2

Remont klatki schodowej – cena za m2. Ile to kosztuje?

Czeka cię remont klatki schodowej? Cena za m2 jest zależna od wielu czynników. Wszystko zależy tutaj od ceny wybranych materiałów, cennika firmy remontowej oraz zakresu prac. Jeżeli chcesz poznać cenę, to zapoznaj się z naszym artykułem!
remont mieszkania

Remont mieszkania krok po kroku. Od czego zacząć?

Remont mieszkania może być stresującym wydarzeniem. Wymaga on dokładnego planowania i określenia, jakiego efektu końcowego oczekujemy. Czy potrzebujesz więcej miejsca? Czy chciałbyś odnowić jedynie kuchnię i łazienkę? O czym pamiętać? Podpowiadamy!
remont kamienicy

Remont kamienicy – na czym polegają prace remontowe?

Kamienice to rodzaj mieszkań, które powszechnie występują w obszarach miejskich. Budynki te są zazwyczaj stare i wymagają naprawy, co może być trudnym zadaniem dla każdego właściciela domu. Jak przebiega remont kamienicy?